![]() |
Eenvoud
Speed-Trap's Dynamic Collection TM biedt een oplossing die technologisch gezien veel verder gaat dan sniffing en tagging. Door gebruik te maken van de gepatenteerde Dynamic Collection is het mogelijk om met één vaste insert het bezoekersgedrag te meten.
Deze insert bevat geen paginaspecifieke configuratie. Meestal volstaat het installeren van de insert in de standaardtemplate voor elke webpagina in het content management systeem.
Live worden muisbewegingen, clicks, tekstwijzigingen, scrolls enzovoort verzameld op individueel gebruikersniveau. Evenals modules als Flash, Flex en Ajax.
Met Speed-Trap is het tijdperk van de tagging technologie definitief voorbij: geen tags op elke webpagina, geen arbeids- en onderhoudsintensief maatwerk! Hiermee onderscheidt Speed-Trap zich van alle andere webanalytics oplossingen die gebaseerd zijn op de zogenaamde tagging technologie.
|