+31 (0)30 636 39 70 | info@onmarc.nl

Meet the team: Kevin Juffermans

Meet the team

“Zowel inhoudelijk als persoonlijk is de klik altijd goed”

Meet the team: Kevin Juffermans, Senior Technisch Webanalist

 

Kevin Juffermans is een vast gezicht voor veel klanten. Met een brede achtergrond ademt hij niet alleen data, maar snapt hij ook wat dit betekent voor de business. Maar wat zijn nou zijn drijfveren?

Hoe ben je bij OnMarc terecht gekomen?

Ik kende OnMarc al een aantal jaren vanuit een partnership via mijn oude werk. Toen ik toe was aan een andere stap in mijn carrière was OnMarc eigenlijk de logische optie, want ik heb altijd al affiniteit gehad met data en techniek. Daarnaast is zowel inhoudelijk als persoonlijk de klik altijd goed geweest.

Wat doe je precies binnen OnMarc en waar ligt voor jou de grootste uitdaging of focus in je rol?

Het snijvlak tussen techniek en data aan de ene kant, en business aan de andere kant, is iets waar ik altijd energie uit heb gehaald. Ik heb een rijke achtergrond in marketing en al voor veel mooie merken mogen werken. Dus die skills neem ik mee om onze klanten niet alleen op gebied van techniek te kunnen helpen, maar om ook echt impact te maken op wat de data voor ze doet.

Klinkt alsof je die brug tussen data en business echt bewust opzoekt. Wat vind je zelf het leukste aan werken met data in die combinatie van techniek en marketing?

Vraagstukken zonder duidelijke oplossing geven mij enorm veel energie, dus met name het uitzoekwerk is erg leuk. Dit kan zijn omdat de technieken nieuw zijn en nog vertaald moeten worden naar een business case, maar het kan bijvoorbeeld ook zo zijn dat een bestaande oplossing net niet helemaal past bij hoe de data gebruikt moet worden. Ik hou ervan om dan te gaan puzzelen en te bouwen aan een mooie oplossing die werkt.

Hoe zou je jezelf omschrijven in de samenwerking met klanten en collega’s?

Voor mij zijn daarin twee begrippen erg belangrijk: ‘open en gedreven’. Het is belangrijk dat wat ik doe ook impact maakt, dus ik pak problemen graag met 2 handen aan. Maar het is dan minstens zo belangrijk om hier helder over te communiceren en waar nodig ook anderen in te schakelen. Of dit nu simpelweg het testen van een oplossing is samen met de klant, of het uitleggen van of trainen op nieuwe features. Ik heb ook meerdere jaren trainingen verzorgd, dus ik ben niet zo bang om een gesprek op te zoeken.

Dat klinkt heel erg gericht op samenwerken én eigenaarschap nemen. Wat gaf voor jou uiteindelijk de doorslag om juist bij OnMarc te starten en niet bij een van de andere opties die je waarschijnlijk had?

We hebben natuurlijk al meerdere jaren prettig samengewerkt. Welliswaar op een ander niveau dan nu, maar het voelt niet heel anders. Omdat we elkaar al kenden, voelt alles heel natuurlijk en is er van alle kanten vertrouwen naar elkaar. Dit zorg voor een heel erg prettige werkomgeving. En daarnaast is natuurlijk de inhoud ook uitdagend en past het precies in mijn straatje.

Dat klinkt als een mooie combinatie van vertrouwen en inhoud. Waar word je buiten werk het gelukkigst van?

Het is misschien toch wat cliché maar ik heb aan het eind van de dag thuis 2 kleine kinderen die, ondanks dat je ze soms achter het behang wilt plakken, mij erg gelukkig maken.

Wat is iets dat mensen niet van jou weten?

Het had niet veel gescheeld of ik had een volledig andere carrière gekozen. Als groots muziekliefhebber zat ik vroeger onder andere ook in een bandje. Na de middelbare school heb ik veel nagedacht over wat ik wilde en ben ik mij bijna voor het conservatorium aangemeld. Maar uiteindelijk heb ik er toch voor gekozen om dat mijn hobby te houden en heb ik mijn passie voor data en techniek ontdekt.

Jij bent een echte adviseur die verder gaat dan een standaardantwoord. Wat is iets waar je meer klanten echt over zou willen adviseren?

Je ziet dat Celebrus niet alleen goed is in het juist meten van alle interacties op jouw platform, maar ook steeds beter wordt in gebruikersherkenning. Veel organisaties hebben moeite met hun klantprofielen opbouwen binnen de juiste juridische en ethische kaders, waar we met Celebrus juist heel goed mee kunnen ondersteunen. Dit is iets waar vaak nog heel veel kansen liggen bij bedrijven, en ook een van de vele puzzels die ik zo interessant vind.

Meer lezen over de wereld van Kevin

 

Word jij deel van ons team?

0 Comments

Leave a reply

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*